Європейський союз (ЄС) розширив список санкцій за анексію Росією Криму і включив до нього ще вісім громадян.
Повідомлення про це опубліковано на сайті Ради ЄС, інформує «Публіцист».
У список потрапили судді, прокурори і співробітники сил безпеки, які відповідальні за виконання російського законодавства в окупованому Росією Криму та Севастополі. Вони ухвалювали упереджені рішення за політично вмотивованими справами і переслідували противників анексії Криму й Севастополя, заявили в ЄС.
У документі уточнюють, що тепер під санкціями, пов'язаними з порушенням територіальної цілісності України, перебувають 185 фізичних та 48 юридичних осіб.
Читайте також: Росія вкрала формулу вакцини від COVID-19 AstraZeneca для розробки «Супутник V»
Список осіб, які потрапили під санкції ЄС:
- Бєлоусов Михайло – так званий «суддя» в Сімферополі,
- Долгополов Андрій – «голова райсуду» в Сімферополі,
- Колпіков Євген – прокурор в Ростові-на-Дону,
- Магомедов Магомед – «слідчий управління СК» в Криму,
- Михайлюк Леонід – «глава управління ФСБ» в Криму,
- Можелянський Віктор – «заступник голови райсуду» в Сімферополі,
- Редько Галина – «суддя верховного суду» Криму,
- Терентьєв Володимир – «глава управління СК» в Криму.
Санкції проти Росії
Як йдеться в документі, на даний момент в чорний список входять 185 фізичних та 48 юридичних осіб в рамках санкцій ЄС проти Росії. Обмежувальні заходи передбачають заборону поїздок на територію Євросоюзу, а також заморожування активів і заборону на кредитування зазначених фізичних і юридичних осіб.
нагадуємо: НАТО виганяє 8 російських офіцерів розвідки, які маскувалися під дипломатів
Даний блок індивідуальних заборонних заходів є одним з трьох пакетів санкцій, введених Євросоюзом проти Росії в 2014 році, поряд з секторальними економічними санкціями, дія яких була продовжена останній раз в січні до 31 липня 2021 року і санкцій проти громадян і компаній Криму, які діють до кінця червня і продовжуються раз на рік.
Умовою для скасування індивідуальних і економічних санкцій ЄС проти РФ є повне виконання Мінських угод. Санкції щодо Криму ЄС скасовувати не має наміру, поки півострів буде анексований Росією. Європейським та заснованим у ЄС компаніям заборонено купувати нерухомість або організації у Криму, фінансувати кримські підприємства або надавати пов'язані із цим послуги; європейським туроператорам заборонено пропонувати відпочинок на окупованому півострові.
Підписуйтеся на наш Телеграм і Фейсбук