В Україні з'явився «Віртуальний музей російської агресії», який дозволить захистити країну від інформаційних фейків Кремля та побачити онлайн військові злочини Росії на українській території.
Про на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр культури і інформаційної політики України Олександр Ткаченко, інформує «Публіцист».
За його словами, на створеній за сприяння Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України платформі наочно ілюструються факти порушення Росією територіальної цілісності України.
Цей проект збирає і наочно ілюструє факти порушень Росією територіальної цілісності України та детально знайомить з 20 кейсами, пов’язаними з окупацією Криму.
Раніше в Луганській області вперше за 30 років відбувся військовий парад.
Він також додав, що в якості доказів анексії Росією Криму в музеї представлені різні фотографії і відео, публікації незалежних ЗМІ, усні свідчення і судові справи.
Крім того, міністр зазначив, що існує і англомовна версію сайту музею, яка допоможе іноземним журналістам отримати доступ до об'єктивної інформації про дії Росії в Україні.
Нагадуємо: Про курсантів з Севастополя, які під час захоплення Криму співали Гімн України, знімуть фільм.
Сайт віртуального музею доступний за адресою rusaggression.gov.ua.
Анексія Криму
Російська Федерація анексувала український півострів Крим в кінці лютого - початку березня 2014 року.
Росія, яка скористалася нестабільністю в Україні в результаті Євромайдану, почала реалізовувати план анексії Криму. Збройні особи у військовій формі без будь-яких розпізнавальних знаків, більш відомі як «зелені чоловічки», 27 лютого 2014 року забезпечили контроль над адміністративними будівлями. За короткий час «зелені чоловічки» встановили контроль над парламентом Криму, а також над урядовими будівлями.
Також читайте: Міністр оборони США обіцяє захистити Україну і Грузію від Росії
16 березня в Криму пройшов ініційований Москвою так званий «референдум про статус Криму», за підсумками якого український регіон був анексований Росією.
У грудні 2016 року Генасамблея ООН прийняла резолюцію, в якій Росія позначена як «держава окупант», а півострів - як «тимчасово окупована» територія.
Міжнародне співтовариство вважає незаконним приєднання Криму до РФ викликом безпеки.
🔰 Безкоштовна крипта в Телеграмі Крипта по-українськи