Новини » Економіка » «ПриватБанк» ввів ліміт кількості переказів з картки на картку
Останні новини
Всі новини

«ПриватБанк» ввів ліміт кількості переказів з картки на картку

картка Приватбанк

ПриватБанк встановив нові правила грошових переказів з картки на картку, обмеживши кількість операцій на місяць. 

Про це повідомили в прес-службі ПриватБанку, інформує «Публіцист».

Нові обмеження введені для протидії відмиванню коштів та торкнуться тільки тих клієнтів, які здійснюють понад 100 таких операцій в місяць.

«За правилами внутрішньої політики банку, заснованої на вимогах фінмоніторингу і правилах платіжних систем, ліміти встановлюються на календарний місяць (з 1-го по 30/31-те числа) як для переказів по Україні, так і за кордон», - повідомили у фінустанові.

Так, для відправника кількість переказів лімітовано сотнею переказів по Україні та 25 за кордон. Для одержувача - відповідно 100 і 30 переказів.

Читайте також: Співробітник «Укрпошти» вимагає 1 мільярд євро компенсації за примусову вакцинацію від COVID-19

При цьому у «ПриватБанку» додали, що 99,7 відсотка клієнтів банку користуються «Приват24», не виходячи за межі зазначених лімітів.

«Банк працює строго в рамках законодавства з протидії відмиванню брудних грошей і вимог фінансового моніторингу. Тому з жовтня 2021 ми вносимо незначні корективи в правила здійснення р2р переказів за лімітами на перекази з картки на картку Visa/Mastercard через всі канали», - йдеться в повідомленні.

Водноча, як пояснили в ПриватБанку, діють винятки - ліміти не поширюються на благодійність, а також збір грошей на лікування або інші волонтерські проекти. Щоб такий переказ не заблокували, клієнту потрібно звернутися в службу підтримки «Привату» по телефону або онлайн. В процесі буде потрібно підтвердити мету переказу за допомогою посилань з соцмереж або документів, які свідчать про ведення благодійної діяльності. Ліміт з карти буде знятий протягом доби.

Про Приватбанк

«ПриватБанк» – найбільший комерційний банк в Україні. Згідно зі статистикою Національного банку України, на 1 червня 2021 року за розміром загальних активів ПриватБанк займав в рейтингу 1-ше місце (550,58 млрд грн) серед 73 банків, що діяли в країні банків.

18 грудня 2016 року уряд, пославшись на пропозицію Національного банку і колишніх акціонерів ПриватБанку, найбільшими з яких на той момент були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, вирішив націоналізувати найбільший на українському ринку банк і влила в його капітал більш 155 млрд грн.

Нагадуємо: Додаток «Дія» коштував Україні понад 75 мільйонів гривень

Екс-власники банку вважають проведену націоналізацію, в результаті якої вони повністю позбулися своїх акцій, незаконною, тоді як ПриватБанк і держава вимагають від них додаткового відшкодування шкоди.

З тих пір колишні власники, бізнесмени, яких держава вважає афілійованими з власниками особами, і держава судяться в судах різних країн, з'ясовуючи справедливість різних аспектів націоналізації фінустанови.

Підписуйтеся на наш Телеграм і Фейсбук
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Більше по темах: ПриватБанк
Поділитися новиною:
Опитування
Як ви оцінюєте президенство Володимира Зеленського?
Цікаві Новини
Американця, якого в Росії засудили за шпигунство, відправили до карцеру через незнання російської мови
Американець, який штурмував Капітолій, просить політичного притулку у Білорусі
Опубліковано відео, на якому Саакашвілі їсть в грузинській в'язниці
Перша у світі країна запровадила обов'язкову вакцинацію дітей від COVID-19
Googlе заблокував YouTube-канал Слідчого комітету Білорусії через санкції

Новини тижня

Мультимедіа
В Україні вперше почали виготовляти власні боєприпаси для гранатометів (ФОТО)
В Україну прибула партія ПТРК Джавелін від США
У Москві відвалилася частина Кремля (ВІДЕО)
СБУ затримала бойовика «ЛНР», який працював на ФСБ Росії
На Харківщині масово продавали підроблені ПЛР-тести і сертифікати про вакцинацію