Співробітники «Укрпошти» вимагають виплатили їм мільярд євро за примусову вакцинацію від коронавірусу.
Про це повідомив гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський на своїй сторінці у Facebook, інформує «Публіцист».
Смілянський повідомив, що співробітник підприємства написав лист генеральному директору, в якому вимагає, щоб його не примушували до вакцинації проти COVID-19. В разі, якщо він зробить щеплення і у нього буде побічний ефект, він вимагатиме виплатити компенсацію в 1 мільярд євро.
Нагадуємо: Невакцинованих від COVID-19 вчителів позбавлять зарплати і відсторонять від роботи
Автор листа вважає примусову вакцинацію неприпустимою і називає шантажем заяви керівництва про відсторонення від роботи і позбавлення заробітної плати без щеплення.
Також співробітники стверджують, що Смілянський таким чином змушував їх брати участь в «випробуваннях експериментальної вакцини».
За його словами, серед побічних наслідків вакцини автори листа відзначили безперервний «пронизливий крик і високу температуру».
Нагадуємо: В Україні офіційно заборонили подорожі автобусами і потягами без вакцинації
Відзначимо, зарплата самого Смілянського за умовами контракту складає понад 800 тисяч гривень на місяць.
Акціонерне товариство «Укрпошта» (АТ «Укрпошта») — державне підприємство поштового зв'язку, підпорядковане Міністерству інфраструктури України, національний оператор поштового зв'язку.
Нагадуємо: Хто може отримати безкоштовний тест на COVID-19 - інформація від МОЗ
Ігор Смілянський призначений генеральним директором Укрпошти 1 липня 2016 року, а 17 серпня 2018 року з ним підписано новий трирічний контракт на цю посаду. У червні 2021 року Наглядова рада Укрпошти продовжила повноваження Смілянського на посаді керівника Укрпошти до 30 червня 2023 року.
Найбільше прославився саме зарплатним питанням. Сам Ігор Смілянський повідомляв, що його щомісячна зарплата становить 836 тисяч гривень.
За його словами, зарплата прив’язана до зарплати листоноші, тому «це 200 разів мінімальна зарплата... 836 тисяч гривень на місяць».
Підписуйтеся на наш Телеграм і Фейсбук