Новини » Економіка » В Україну прибуло військове озброєння і боєприпаси від США на 60 мільйонів доларів
Останні новини
Всі новини

В Україну прибуло військове озброєння і боєприпаси від США на 60 мільйонів доларів

Військова допомога США Україні

Україна отримала партію військової допомоги від США для посилення безпеки.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України, інформує «Публіцист».

Зазначається, що американський військовий борт доставив партію військової допомоги Україні, серед якої боєприпаси, високоточне озброєння і засоби спостереження радіолокації. 

«Крім раніше узгодженого обсягу в $250 млн, Україна отримує від американських партнерів медичне майно, озброєння, необхідні боєприпаси, високоточне озброєння і засоби спостереження радіолокації ще на $60 млн», - повідомили в Міноборони.

Відзначається, що вантажі надходять партіями, одна з яких прибула в аеропорт «Бориспіль» в неділю.

Нагадаємо: Додаток «Дія» коштував Україні понад 75 мільйонів гривень

Також уточнюється, що починаючи з 2014 року військова допомога США Україні склала суму, яка перевищує $2млрд.

«Надання додаткової безпекової допомоги від Уряду Сполучених Штатів Збройним Силам України є черговим свідченням непорушного стратегічного партнерства між нашими державами», - підкреслили в оборонному відомстві.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що США поставлять Україні шість патрульних катерів на суму близько 85 мільйонів доларів. Очікується, що роботи по збірці катерів Mark VI будуть завершені в 2025 році. Контракт стосується проектування, будівництва і оснащення шести патрульних катерів Mark VI і, можливо, двох додаткових.

Військова допомога США Україні


Допомога США Україні

Сполучені Штати Америки досить активно допомагають Україні. Виділено цілий ряд напрямків, за якими йде підтримка української держами.

Пріоритети допомоги США Україні:

  • Безпека: американські програми надають технічну допомогу, навчання та обладнання Збройним Силам України (допомога українським військовим) та службам безпеки для захисту територіальної цілісності України та посилення прикордонної та внутрішньої безпеки.
  • Протидія російській агресії: допомога США спрямована на те, щоб продемонструвати позитивні наслідки загальнонаціональних реформ для України, боротися з розповсюдженням дезінформації та покращити комерційний і енергетичний зв’язок України із західними економіками.
  • Антикорупція і верховенство права: програми підтримують реформування правоохоронних органів та судоустрою, а також реформи управління для підвищення його підзвітності й ефективності.
  • Енергетична безпека: програми покращують енергетичну безпеку України шляхом диверсифікації поставок, формування конкурентних ринків, прискорення правових регуляторних реформ для боротьби з корупцією та забезпечення відповідності європейським стандартам і зобов’язанням.
  • Економічне зростання: програми підтримують реформи, що сприятимуть зростанню, такі як поліпшення ринку землі, приватизація, посилення конкуренції та прозоре корпоративне управління. Американська допомога також підтримує зростання малого й середнього бізнесу.
  • Кібербезпека: програми допомагають Україні захистити себе від російських кіберспроб дестабілізації. Це включає зусилля щодо підтримки кіберстратегії України та її правової бази, розбудову можливостей реагування на інциденти та зміцнення критичної інфраструктури.
  • Гуманітарна допомога: з моменту початку конфлікту в 2014 році США надали майже 246 мільйонів доларів гуманітарної допомоги населенню, що постраждало від конфлікту. Допомога включає негайні тимчасові прихистки, надання та розповсюдження товарів першої необхідності, захист дітей та людей похилого віку, психосоціальну підтримку, ремонт інфраструктури водопостачання, підтримку набуття засобів до існування та розвитку бізнесу внутрішньо переміщених осіб.
  • Виборча підтримка: програми зміцнюють виборчу систему України, збільшують залученість громадян, підвищують репрезентативність політичних партій та їх чутливість до запитів виборців; підтримують ефективний громадянський нагляд та сприяють висвітленню у ЗМІ актуальних на час виборів суспільних питань.
Безкоштовна крипта в Телеграмі Крипта по-українськи
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Опитування
Як ви оцінюєте президенство Володимира Зеленського?
Цікаві Новини
Американця, якого в Росії засудили за шпигунство, відправили до карцеру через незнання російської мови
Американець, який штурмував Капітолій, просить політичного притулку у Білорусі
Опубліковано відео, на якому Саакашвілі їсть в грузинській в'язниці
Перша у світі країна запровадила обов'язкову вакцинацію дітей від COVID-19
Googlе заблокував YouTube-канал Слідчого комітету Білорусії через санкції

Новини тижня

Мультимедіа
В Україні вперше почали виготовляти власні боєприпаси для гранатометів (ФОТО)
В Україну прибула партія ПТРК Джавелін від США
У Москві відвалилася частина Кремля (ВІДЕО)
СБУ затримала бойовика «ЛНР», який працював на ФСБ Росії
На Харківщині масово продавали підроблені ПЛР-тести і сертифікати про вакцинацію