Новини » Спорт » Матч «Динамо» - «Шахтар» не виявив переможця
Останні новини
Всі новини

Матч «Динамо» - «Шахтар» не виявив переможця

Динамо - Шахтар

У центральному матчі 10-го туру чемпіонату України з футболу київське «Динамо» приймало «Шахтар».

Матч на НСК «Олімпійський» завершилася внічию. Команди з Києва і Донецька так і не змогли вразити ворота один одного. Суперники практично не мали можливостей для взяття воріт.

Не було в цьому матчі показано і жодної червоної картки, які не рідкість для дербі. Що стосується жовтих карток, то їх було 6: 2 у «Динамо» і 4 у «Шахтаря».

Чемпіонат України. УПЛ. 10 тур. 03.10.2021. «Динамо» - «Шахтар» 0:0

«Динамо» (Київ): Бущан – Кендзьора (Тимчик, 86), Забарний, Сирота, Караваєв – Сидорчук, Шапаренко – Циганков, Буяльський (Гармаш, 85), Де Пена – Вітіньо

«Шахтар» (Донецьк): Пятов – Додо, Кривцов, Марлон, Матвієнко – Майкон, Степаненко (Маркос Антоніо, 66) – Марлос (Тете, 66), Алан Патрік, Соломон (Сікан, 66) – Педріньо

Попередження: Шапаренко, Вітіньо – Марлон, Кривцов, Сікан, Тете

У першій половині матчу гості більше володіли м`ячем, водночас кияни були гострішими в атаках. На 9-й хвилині Де Пена зумів дістатися у штрафний майданчик «Шахтаря» і завдати удар після чого м'яч влучив у штангу воріт, однак Віталій Буяльський зіграв невдало на добиванні. «Шахтар», у свою чергу відповів небезпечним ударом з 20-ти Алана Патріка.

Також декілька разів пробивав по воротах Вітіньйо з хороших позицій, але не зумів точно влучити. Наприкінці першого тайму після рикошету від Сергія Кривцова м'яч міг залетіти у ворота «Шахтаря», однак голкіпер гірників Андрій П'ятов відбив м'яч на кутовий.

Другі 45-ть хвилин були не надто багаті гольовими моментами. У свою чергу, було зафіксовано чимало фолів та жовтих карток, але дуже мало ударів по воротах.

На 49-й хвилині Бущан відбивав удар Додо, після чого був найкращий момент у грі у «Динамо». В результаті розіграшу стандарту Віктор Циганков вибіг сам на сам із П`ятовим та не зумів переграти воротаря гірників.

На 94-й хвилині «Шахтар» таки мав шанс, щоб удруге за остані два тижні перемогти «Динамо», але після декілька рикошетів м'яча з кута воріт вибив Олександр Караваєв.

Таким чином, положення команд залишилося незмінним: «Динамо» з 26 очками продовжує лідирувати в турнірній таблиці УПЛ. У «Шахтаря» 23 очка і друга позиція.