Новини » Спорт » «Карпати» Львів перемогли лідера чемпіонату «Лівий Берег»
Останні новини
Всі новини

«Карпати» Львів перемогли лідера чемпіонату «Лівий Берег»

Карпати Львів

Львівські «Карпати» на стадіоні «Україна» перемагають лідера чемпіонату в другій лізі команду «Лівий берег» з Києва, інформує «Публіцист».

Друга ліга. 10 тур. 02.10.2021. «Карпати» - «Лівий берег» 2:0

Голи
: Приймак, 45+2, Кожанов, 60.

«Карпати» (Львів): Сілецький, Болденков, Лобай, Маткобожик, Ткачук, Приймак, Галенков, Гуменюк, Заставний, Кожанов (Богач, 90+1), Буднік (Повалій, 57).

«Лівий берег»  (Київ): Проценко, Іщенко, Курко, Співаков (Мочуляк, 69), Пінчук, Соколов, Запорожан, Старгородський, Морозенко (Гуськов, 62), Петренко (Коваль, 62), Берко (Акименко, 46).

Попередження
: Буднік, 32, Приймак, 72, Ткачук, 83 – Берко, 35.

Футбольний клуб Карпати приймали на стадіоні «Україна» Лівий берег в рамках чепіонату України з футболу. Гра видалася напружена і для багатьох очікувана, адже змагалися лідери чепіонату. Вже з першого тайму команди боролись за кожен шматок поля, було чимало гострих моментів, оскільки кожен футбольний колектив намагався забити.

Прекрасну нагоду мали кияни, які після подачі м'яча з кутового завдали гострий момент, однак Буднік зумів відвести загрозу вже з лінії воріт. А вже перед виходом на перерву Євген Буднік скинув футбольний снаряд під удар Приймаку перед штрафним майданчиком, звідки останній злету влучим у дальній нижній кут воріт - 1:0. Таким чином господарі пішли на перерву з перевагою.

Після перерви команда зі Львова змога відзначитися і вдруге. Оборона «Лівого берега» не розібравшись між собою випустила Кожанова, який вирішив завдати удар з 35-ти до воріт. Лідера Карпат така відстань не злякала, адже він зльоту, не дивлячись, фантастичним ударом відправив м'яч за комірець воротарю Проценку. 2:0!

Після цього «Лівий берег» рішуче намагався відігратись, створивши чимало хороших моментів, «Карпати» до кіня матчу грали лише на контратаках. Однак, жодна з команд не зуміла більше забити.

У підсумку футбольна команда з Києва зазнали першої поразки в сезоні Другої ліги. Ця новина дуже порадувала львівських вболівальників, які люблять футбол та, як для другої ліги, несамовито підтримували свою команду. Варто зазначити, що до цього «Лівий берег» переміг аж 9 разів поспіль. Львівські «Карпати» у підсумку піднялись на друге місце, скоротивши відставання до лідера на 3 очки.